אסי ישראלוף

אסי ישראלוף

אסי ישראלוף

אסי ישראלוף – איש בידור, קומיקאי, שחקן, יוצר ו… זמר.

בשנת 2012 הוציא אלבום סולו ראשון, בשם “מסע עם פסנתר”. את האלבום הפיק פיטר רוט. הסינגל הראשון מתוכו יצא בסוף שנת 2011 ונקרא “מתי כבר נדבר”.

את שירותו הצבאי מילא בלהקת ההווי להקת הבקו”ם, ישראלוף הפך לזמר לאחר שירותו הצבאי, מה שגרם לו לימים אחר כך לחקות את מושא הערצתו שלמה ארצי ולעשות דואטים עם יהורם גאון וצביקה פיק (שניהם בגילומו של אדיר מילר) במסגרת התוכנית “היכל התרבות”. החיקוי היה כל כך מוצלח שארצי עצמו פנה לערוץ 2 בדרישה כי יבהירו לצופים שזהו רק חיקוי.

ב-2006 השתתף ישראלוף בתוכנית הטלוויזיה “הישראלים” לצד שאר חברי שלישיית "מה קשור". ב-2007 הנחה איתם את התוכנית “מה קשור?” וזכה לאהדה מצד הקהל לאחר שגילם את דמותו של הרב החרמן “הרב קריספי” (שקורא לעצמו: “קריספי סאן”) ואת חבר הכנסת “חזי שאבו”. בנוסף, גילם ישראלוף את מאלף החיות “מוטי אברמוב”, את סוכן האמנים “צמח פאנן” ודמויות נוספות.

בשנת 2009 הצטרף ישראלוף לעונה השנייה של “הבורר” ולעונה השלישית של “האלופה”. בשנה זו נישא לפרסומאית אפרת ארליך. בשנת 2010 לוהק לשחק בסדרה “הצרות שלי עם נשים”. בשנת 2011 עלתה הסדרה “עם סגולה” שבו השתתף לצד שאר חברי שלישיית מה קשור, וכן גילם דמויות שונות בתוכנית “בובה של לילה” בערוץ הספורט.

החל מ-31 באוגוסט 2014 מגיש ישראלוף יחד עם חבריו לשלישיית “מה קשור?” תוכנית יומית ברדיו ללא הפסקה.

Logo-header

בואו להיות חברים שלנו

צרו קשר

03-6441169

OR@DAVIDSON.COM